TADY JSME MY

pokud vás zajímá kdo stojí za naší prací pak si dejte chvilku a přečtěte si o nás pár řádků


I když dámy mají přednost tak začněme s představením od zakladatele a guru našeho studia Gustava. Může se totiž stát, že vám při příchodu nabídne kávu a uvede vás, i když tu na to má "lidi". Ale jsme tu zkrátka rovnocenní partněři.

Gustav Fifka vystudoval vyšší odbornou grafickou školu Helichovku v Praze. Po studiích se usadil v Českých Budějovicích, kde se stal  spolumajitelem reklamní agentury, kterou po 11 letech, jako již ostřílený  grafik opustil a v roce 2009 si splnil svůj sen a založil si vlastní grafické studio v Táboře. Za ta léta, kdy byl  i ve službách velkých korporátních firem si ujasnil, jakou cestou se ubírat, aby mu jeho práce dávala smysl. Souznění s lidmi, kteří si sami budovali své podnikatelské sny mu bylo bližší a začal se zaměřovat na spolupráci s nimi. 

CO OD NĚJ MŮŽETE OČEKÁVAT?

otevřenost, partnerský přístup, mnohaleté zkušenosti

CO VÁM NA NĚJ PROZRADÍME?

byl mechanikem hudebních nástrojůHanka Linhartová je ve studiu již od jeho založení v roce 2009, kdy se starala o chod firmy. Faktury, banka, komunikace se zákazníky, ale její neustálá touha učit se novým věcem ji nakonec přeformovala na novou pozici a po několika kurzech grafiky se konečně našla a usadila se na křesle u monitoru a vytvoří vám leták, brožuru, katalog, vysadí knihu či časopis. Její neustálá dobrá nálada je nakažlivá a vytváří ve studiu jedinečné klima.


CO OD NÍ MŮŽETE OČEKÁVAT?

přátelskou komunikaci, rychlost, kvalitní zpracování, dobré nápady

CO VÁM NA NÍ PROZRADÍME?

Dokáže citovat zpaměti celé úryvky her českého velikána, vlastence a geniálního vynálezce Járy Cimrmana. Je kovaná cimrmanoložka!Eliška Hniličková je takovou bránou do studia. Její stůl najdete hned při vstupu do studia a její podpis pod veškerou komunikací. Stará se o dobrý chod projektů a sem tam nahodí nějaký nápad, který tu spolu se zákazníky rozvineme. Uzavírá tak trojici, která tvoří tým našeho kreativního studia.


CO OD NÍ MŮŽETE OČEKÁVAT?

vstřícnou komunikaci, dobré nápady a výbornou kávu

CO VÁM NA NÍ PROZRADÍME?

odložené "poklady" u popelnic ji nenechávají chladnou


CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?