TADY JE

NAŠE PRÁCE

Není náhodou, že kniha nese jméno našeho kolegy, guru Viva Design Gustava. Knihu totiž pomohl přivést na svět svému tatínkovi Gustavu Fifkovi, známému klatovskému výtvarníkovi, který ve své retrospektivě umožní čtenáři poznat jak své dílo tak vzpomínky. Je vidno, že jablko nepadá daleko od stromu.

Kniha Baterka

19.01.2023

Tahle kniha byla, ač se na první pohled nemusí zdát, z hlediska grafické přípravy jedna ze složitějších. Převod originálních obrázků od ilustrátorky a barevné korekce tak, aby mohla červená fólie baterky provést své kouzlo a nechat zmizet červené kresby se nakonec moc povedla. Ke spolupráci nás přizvala naše milá zákaznice Blanka Ježková z...

Byli jsme přizvání k pomoci vytvoření grafické podoby a sazby nových brožur. Papežská misijní díla (PMD) působí ve všech kontinentech a jsou organizována v rámci katolické církve. Koordinují misijní aktivity, zajišťují katechetické, vzdělávací, charitativní a sociální projekty, podporují školy, nemocnice, domovy pro staré lidi, realizují stavby a...

Velice přínosné setkání a milá spolupráce se zakladatelku projektu NUTRI-Laboratory. Projekt byl založen pro všechny, kteří si uvědomují, že zdraví je velmi křehké, ale do značné míry námi také ovlivnitelné, a že dobrý osobní pocit spoluvytváří základ štěstí. Přejeme ať se daří!

Tato interaktivní kniha byla vytvořena ve spolupráci s nakladatelstvím Hisland, které založila Blanka Ježková. S touto bytostí je spolupráce čistou radostí. Má jasnou vizi, kterou jí pomáháme zhmotnit a vznikají tak publikace, které mají smysl.

Ve spolupráci s Tikkun Pacov, z. s., který usiluje o připomínku historie a záchranu kulturního dědictví Židů v Pacově a okolí jsme realizovali výstavu, která se uskutečnila v Pacovské synagoze a přilehlém rabinátu. Měla připomenout a uctít památku tragických osudů pacovských židů.

V táborském obchůdku Placestore už vás netrpělivě vyhlíží naše ideáře v novém kabátku. Líbí se vám?

Pro Husitské muzeum v Táboře jsme ve spolupráci s kurátorkou muzea Lenkou Zajícovou vytvořili katalog k 150. výročí narození Františka Bílka.

Díky našim stálým zakázníkům, kterým se snažíme vyjít vstříc, jsme ochotni jít až za hranici vlastních možností (rozuměj, jsme grafici) a rozšířit si tak obzory i dovednosti. Zadání bylo jasné. Velké ocelové logo, které upoutá přijíždějící zákazníky a navede je přímo na velké parkoviště zahradnictví a zároveň koresponduje s barevností vrat....

Náš stálý zákazník Jan Nussbauere z trvalkového zahradnictví Herba Grata nás oslovil, abychom mu vypracovali grafický návrh polepu pro jejich firemní dodávku. Tahle rozkvetlá kráska už dováží ke svým zákazníkům své objednávky.

Společně můžeme vytvořit zajímavé letáky k propagaci vašeho okolí. Jsme schopni je připravit v co nejkratší době a zajistit také jejich tisk.

Nádherná fotografická publikace, jejíž tvorbu jsme si mohli užít již od samotného návrhu celkové podoby, vazby i materiálu. Za což děkujeme slovenskému vydavatelství Spolok Sv. Vojtecha. Kniha by měla čtenáře vyzvat k žasnutí a obdivu tvorsta. O fotografie se postaral zanícený fotograf slovenské fauny a flóry pan Ivan Kňaze a doprovázena je...

A TADY JE NÁŠ PRODUKT

Originální zápisník, který oblečeme do vašeho návrhu.