(Ne)obyčejný zápisník jako firemní dárek

10.11.2020

A v čem je neobyčejný?

Je to zápisník, kterým podpoříte lokální tvorbu.

Je to zápisník, který vnímáte (skoro) všemi smysly.

Okem jeho neotřelý vzhled s výraznou oranžovou barvou. Víte, že oranžová pomáhá léčit smutek a zahání nudu?

Hmatem jeho sametově hebký papír, který má krémovou barvu a strukturovaný papír s vysokou gramáží, který šlechtí obálku.

Čichem zavnímáte nezaměnitelnou vůni papíru.

Zápisník jsme navrhli v našem studiu a citáty, které jsou proloženy na několika stranách ilustrovala Jarka Kučerová, která má smysl pro přenesení pointy do obrázkové podoby.

Tisk jsme vložili do rukou naší oblíbené rodinné tiskárny Protisk v Českých Budějovicích, se kterými velice rádi spolupracujeme při tvorbě knih. Proto jsme zvolili také knižní vazbu, která je šitá oranžovou nití. Zápisník se jen tak nerozpadne.

Jeho neobyčejnost také spatřujeme v jeho smyslu, který je povýšen na hledání cesty. Nepotřebujete k němu žádný podrobný návod. Stačí vědět, že tužka, kterou uchopíte do ruky je přímou linkou do vaší mysli a vy tak můžete vysypat vše na papír. Pročistit si hlavu a podívat se na svoje myšlenky a nápady z objektivní vzdálenosti a kdykoli se k nim vracet.

Tohle vše vám můžeme zabalit do vaší značky. Pomůžeme vám vymyslet texty, které přiblíží příběh vaší firmy, navrhneme grafiku ve vašich barvách a vy tak získáte neotřelý dárek, kterým můžete poděkovat vašim zaměstnancům, zákazníkům, klientům...

IDEÁŘ MŮŽE MÍT VAŠÍ TVÁŘ