Reklamní cedule Herba Grata

23.05.2022

Díky našim stálým zakázníkům, kterým se snažíme vyjít vstříc, jsme ochotni jít až za hranici vlastních možností (rozuměj, jsme grafici) a rozšířit si tak obzory i dovednosti. Zadání bylo jasné. Velké ocelové logo, které upoutá přijíždějící zákazníky a navede je přímo na velké parkoviště zahradnictví a zároveň koresponduje s barevností vrat. Zajímavá detektivní práce mohla začít. Ochotný pan kovář nám sdělil, jakou barvu na natření vrat použil a mohli jsme pokračovat v hledání výrobce. Neradi chodíme daleko, tak jsme pátrali v táborských vodách a oslovili SC metal, kde nás svým milým přijetím i k tak "malé zakázce" příjemně překvapili. V neposlední řadě bylo nutné zajistit člověka, který nám bude k ruce a tak nezbývalo než jít na lov do venkovské hospůdky. Jak se říká, v hospodě postavíte dům. 

Aby byla instalace přesná nechali jsme si vytisknout šablonu od tiskárny Rudi. S Rudi víme, že je jejich tempo vražedné, tak jsme tentýž den měli šablonu hotovou a akce mohla začít. Výsledek je nad očekávání. 

A znáte vy vůbec tohle úžasné trvalkové zahradnictví Herba Grata? Pokud ne tak doporučujeme jeho návstěvu. Jeho charismatický a velice vstřícný majitel Jan Nussbauer pořádá po celou zahradnickou sezónu pravidelné víkendy otevřených vrat, kde můžete vidět ukázkové zahrady, zakoupit květiny, anebo se jen tak courat zahradou, jejíž atmosféra vám vyžene z hlavy všechny chmury. Dokonce si můžete dopřát sladké i slané potěšení, které vám s láskou napeče a  naservíruje  Hanka z Ke kafíčku, ve stínu ořešáku na malebném dvorečku.