TADY JE

NAŠE PRÁCE

Nádherná fotografická publikace, jejíž tvorbu jsme si mohli užít již od samotného návrhu celkové podoby, vazby i materiálu. Za což děkujeme slovenskému vydavatelství Spolok Sv. Vojtecha. Kniha by měla čtenáře vyzvat k žasnutí a obdivu tvorsta. O fotografie se postaral zanícený fotograf slovenské fauny a flóry pan Ivan Kňaze a doprovázena je...

Pro podobu stolního kalendáře jsme zvolili oddělené kalendárium, které dalo možnost použití více fotografíí. Letošní rok byly fotky pořízené samotnými obyvateli města. Pro kalednárium byl zvolen takový materiál, aby si uživatel mohl pohodlně zapisovat poznámky.

Postní doba je výzvou, abychom si něco odřekli a více mysleli na ty, kteří se bez naší pomoci neobejdou. Papežská misijní díla nás oslovila s prosbou o vytvoření brožurky, která může být i takovým prostředníkem k dobrému skutku. On-line si ji můžete prohlédnout zde: https://issuu.com/papezskamisijnidila/docs/krizova_cesta_s_pauline_web

Rádi spoluvytváříme s našimi zákazníky. Snažíme se jejich vizi rozvinout tak, aby s výsledkem byly spokojené obě strany. S tímto průvodcem se nám to tak podařilo. Skvělá vize zákazníka jak představit výjimečnou architekturu blatska v propojení se srozumitelnou grafikou, s pečlivou úpravou fotografií a map.

Vinařství Hradil z velkopavlovické oblasti nás oslovil s prosbou o vytvoření etiket a vinného lístku na vína z jejich produkce. Vzniklo tak i výtvarné spojení s táborským výtvarníkem Teodorem Buzu, který ve svých malbách zachytil tu pravou esenci, kterou mají daná vína vyjadřovat. Posuďte sami!

Své služby poskytujeme i samovydavatelům, kde jsme nápomocni nejen při samotné sazbě knihy, grafické podobě obálky, ale také můžeme pomoci s výběrem tiskárny, navrhnout mariál a postarat se tak o celou kooperaci. Nakladatelům nabízíme své služby na poli sazby a tvorby obálek.

Přesunuli jste svůj kamenný obchod do online světa? Pak nezapomeňte ke svým balíčkům přibalit vizitku, na děkovnou kartičku zapsat milý vzkaz nebo přibalit k nákupu dárek pro stálé zákazníky. Na každém detailu záleží, aby se k vám zákazníci opět vraceli. Můžeme vám být k službám a rádi vám navrhneme grafiku v barvách vaší značky. Ozvěte se nám a...

Řada informačních letáků v novém layoutu pro informační centrum v Táboře je na světě. Do konce roku převlékneme také zbývající a veškeré informační letáky budou v novém.

Pro Tábor je letošní rok významný svým kulatým výročím 600 let založení města. K této příležitosti sáhlo Husitské muzeum do své sbírky a představuje výstavu obrazů známých i anonymních autorů na téma Malovali Tábor. S radostí jsme přijali nabídku, abychom graficky připravili a navrhli katalog.

Náš vlastní produkt zápisníku ideáře, který jsme vám již představili, chceme nyní nabídnout v nové podobě limitované edice obalů. Spolupracujeme s umělci všech oborů, které chceme prostřednictvím obálek představit a nechat tak proniknout jejich řemeslo k širšímu publiku.

A TADY JE NÁŠ PRODUKT

Originální zápisník, který oblečeme do vašeho návrhu.